СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ PROTEIN.IN.UA

Рекомендовані

Creatine + taurine + B6 500 грамм

Creatine + taurine + B6 500 грамм

Creatine от Ostrovit, одна из самых распространенных форм креатина на рынке - креатин моногидрат. Creatine - питательное вещест..

960грн. 1 070грн.

Excelent Protein Bar 85 грамм

Excelent Protein Bar 85 грамм

Батончик содержит 24 % белка и 43 % углеводов. Качественный и питательный батончик с большим содержанием белка и достаточным ко..

1 250грн. 1 570грн.

L - Carnitine 1000 90 таблеток

L - Carnitine 1000 90 таблеток

Карнитин OstroVit - L-Сarnitine 1000 (90 таблеток) Пищевая добавка OstroVit - L-Сarnitine 1000 оказывает жиросжигающее действие..

460грн. 550грн.

BCAA (500 гр.) СО ВКУСОМ

BCAA (500 гр.) СО ВКУСОМ

Новая улучшенная формула BCAA 2:1:1 — это незаменимый помощник для восстановления и поддержания твоего организма. Новые ВСАА от..

499грн. 621грн.

Whey Protein (1000 гр.)

Whey Protein (1000 гр.)

Whey Protein – классика среди сывороточных протеинов, который способствует эффективному росту мышц и созданию красивого рельефа. ..

750грн. 1 050грн.

Bcaa + Glutamine 500 грамм

Bcaa + Glutamine 500 грамм

Ostrovit BCAA+Glutamine – это биодобавка, состоящая из комплекса аминокислот ВСАА в сочетании с глютамином, разработанная для форм..

550грн. 650грн.

32% с орехами Nutella Sugar Free 60г х 20шт

32% с орехами Nutella Sugar Free 60г х 20шт

Это отличный способ перекуса и при этом дополнительный источник белка. Батончик содержит 32% белка и обогащен ореховой смесью..

770грн. 990грн.

36% Power Pro (20 шт. по 60 гр.)

36% Power Pro (20 шт. по 60 гр.)

Протеиновый батончик 36% от Power Pro – это новинка от отечественного производителя, белковый батончик, содержащий в себе 36% прот..

660грн. 950грн.

Tribulus Maximus 1500 мг EXTRA STRONG 90 таблеток

Tribulus Maximus 1500 мг EXTRA STRONG 90 таблеток

Tribulus Maximus 1500 мг EXTRA STRONG Натуральный продукт, усиливающий производство организмом тестостерона. Tribulus Maximu..

650грн. 869грн.

WPC 80 standart 900 грамм

WPC 80 standart 900 грамм

OstroVit STANDARD WPC80 - это высококачественный 80% концентрат сывороточного белка, содержащий широкий профиль важнейших аминокис..

860грн. 1 050грн.

Multivitamin for Men 60 таблеток

Multivitamin for Men 60 таблеток

Multivitamin For Men - это не просто мульти-витаминная и минеральная формула, это дополнение включает в себя 12 важных витаминов и..

460грн. 575грн.

Amino 5600 500 таблеток

Amino 5600 500 таблеток

Комплекс аминокислот Amino 5600 Scitec Nutrition – это высококачественная добавка на базе сывороточного протеина, позволяющая быст..

1 050грн. 1 284грн.

Однією з основних складових кожного спортсмена в будь-якому виді спорту є спортивне харчування, яке можна вигідно придбати в інтернет-магазині спортивного харчування «Protein.in.ua» у багатьох містах України (Львів, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Київ). Представлені в нашому магазині продукти містять концентровану і збалансовану форму корисних речовин (вітаміни, жири, вуглеводи, білки), що наповнюють організм енергією та швидким відновленням після тренувань, що в результаті призводить до створення рельєфного тіла. Загальновідомий факт – для того, щоб досягти результатів у фітнесі, пауерліфтингу та бодібілдингу, важливо не тільки виконувати фізичні вправи, а й збалансовано та повноцінно харчуватися. За допомогою правильно складеного комплексу спортивного харчування можна підвищити рівень енергії та прискорити відновлення сил. Досвідчені гуру кажуть, що різні види спортивного харчування чудово підходять людям, які ведуть активний спосіб життя.

Спортивне харчування в інтернет магазині «Protein.in.ua»

Спортпіт це добавка харчового призначення для людей, які бажають покращити показники у фітнесі та силовому спорті. Простими словами можна сказати що це аналог звичайної їжі: порошок, таблетки та рідка форма. У порівнянні з повсякденною їжею, на переробку якої проходять години, добавкам потрібно мінімально часу і зусиль на перетравлення та засвоюваність в людському організмі.

Чому потрібне спортивне харчування.

Не всі атлети мають правильне уявлення про спортивне харчування. Багато хто відносить його до анаболіків, стероїдів, допінгу тощо. - Це докорінно неправильно. Правильне харчування для бодібілдера чи важкоатлета – це не відро борщу та каструля каші. Отже, спортивне харчування – це група харчових добавок, які вживаються спортсменами під час тренувань чи підготовки до змагань. Ключові моменти тут: натуральний склад, виключення шкідливих речовин, гормонів, мінімум побічних ефектів. Неприємні наслідки зазвичай виявляються лише за передозування чи індивідуальної непереносимості. Спортивне харчування не замінює повністю раціон, а лише доповнює необхідними речовинами: амінокислотами, вітамінами, мікро та макроелементами.

Лікарі радять доповнювати у ваш повсякденний раціон препарати спорту різного типу для підвищення продуктивності фізичних навантажень, оздоровлення тіла та зниження шкідливого впливу від занять. Якщо спортсмен не отримуватиме поживних речовин у достатній кількості, то про які результати йдеться, коли катаболічні реакції руйнують м'язи. Щоб досягти поставленої мети, слід акцентувати увагу на використання спортпіта, який містить у собі різні елементи для розвитку всього організму.

 Яке спортивне харчування краще придбати 

Білкові добавки . Їх застосовують, коли необхідно заповнити нестачу білка, якщо з їжею в організм потрапляє недостатня кількість. Білкові добавки насичують організм амінокислотами різного профілю, що сприяє швидкому набору м'язової маси.

Вуглеводні суміші або гейнери . Ці добавки показані людям із прискореним метаболізмом. Їм потрібно отримувати з їжею більше поживних речовин, аніж людям із нормальним обміном речовин. Зазвичай їх рекомендують вживати як перекус між основними прийомами їжі. З гейнерами важливо не переборщити, вони містять швидкі вуглеводи, надлишок яких може негативно позначитися на людині. У нього почне утворюватись зайвий жир.

Амінокислоти . Вони схожі із звичайними білковими або протеїновими добавками. Різниця лише в тому, що у разі прийому амінокислот у чистому вигляді вони швидше засвоюються організмом. Вони надходять у кров практично моментально, швидко всмоктуються. Їх регулярний прийом немає сенсу. Атлетам зазвичай призначають добавки з амінокислотами у тих ситуаціях, коли речовини потрібні тут і зараз. Найчастіше добавки з чистими амінокислотами використовуються під час тренування.

Жироспалювачі . Призначаються тим, хто перебуває на стадії активного спалювання зайвого жиру. Вони не дають організму засвоювати жири, підвищують обмін речовин, допомагають контролювати апетит.

Вітаміни та мінерали . Вони є набором корисних речовин, які потрібні людині для нормального функціонування організму. Також вітаміни прискорюють роботу ферментів, які відповідають за перебіг усіх хімічних процесів у тілі людини. Зазвичай у людей, що тренуються, процеси обміну речовин протікають швидше, тому їм необхідно вживати більше вітамінів і мінеральних добавок. Додаткові вітаміни і мінеральні речовини рекомендовані до вживання всім спортсменів, оскільки завжди виходить видобути потрібні добавки з повсякденної їжі. Якщо грамотно приймати вітаміни, процес нарощування м'язової маси проходитиме легше.

Також хочемо нагадати, що не можна використовувати заборонену хімію, що називається анаболічними стероїдами. Ці гормональні речовини, які дуже шкідливі для здоров'я та їх застосування можуть призвести до захворювань. Натуральне за складом та якісне купити спортивне харчування радимо на нашому сайті.

Для тих, хто вперше вирішив обрати і придбати спортпіт, спочатку рекомендуємо зрозуміти принципи його вживання. Дозування залежить від таких факторів: фізичне навантаження, вага, стан здоров'я та період занять у спортивному залі. Препарати поділяються на категорії, які призначені для професіоналів, новачків та любителів. Рекомендуємо починати вживати суміші поступово, тому що в основному виробник вказує на дозування професійних спортсменів, а не новачків.

Перед включенням до раціону добавки потрібно:

  • звернутися до лікаря, тренера, дієтолога зі спортивного харчування та переконається у перевагах
  • перевірити на оригінальність спортпіт
  • знайти розгорнуту інформацію у застосуванні
  • перевірити етикетку на наявність заборонених чи небезпечних речовин

Інтернет магазин Protein.in.ua

Protein.in.ua (офіційний сайт) – це магазин спортивного харчування з великим асортиментом передових препаратів, продуктивність яких підтверджена постійними покупками спортсменів, а якість – лабораторними дослідженнями. Здійснюємо торговельну діяльність з 2016 року. Основним напрямком нашої компанії є реалізація спортивного харчування в Україні, спортпіт продажу в роздріб.

Співпраця з нами гарантує:

  • наявність товарів, які розміщені на полицях нашого сайту, відповідають останнім тенденціям розвитку в спорт індустрії .
  • 100% оригінал препарату, якість та висока ефективність кожної добавки
  • недорогий спортпіт на ринку
  • взаємовигідне довгострокове співробітництво

Які ціни на спортивне харчування

Відвідувачів цікавить, а яка ціна на спортивне харчування в Україні? Можемо твердо заявити – недорого. Ми тісно співпрацюємо з постачальниками номер один, що дає можливість запропонувати Вам низьку ціну. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб ви могли придбати товар, незалежно від вашого фінансового стану.

Ще додатковий бонус спеціально для Вас – безкоштовна доставка та регулярні акції та знижки. Всі наші продукти – оригінальні із нормальним терміном придатності.

Рекомендуємо переконатись у дієвості продукту перед тим, як зробити покупку будь-якого спортивного харчування. Тому, хто хоче купити спортивне харчування дешево та оригінал у містах Черкаси, Чернівці, Івано-Франківськ, Чернігів, Херсон, Харків, Вінниця, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одеса, Львів та ін , рекомендуємо звернутися до нашого магазину, який пропонує дешево та від перевірених західних фірм-виробників спортивні добавки як преміум, так і бюджетного класу.

Доставка та оплата здійснюється за попереднім розрахунком на карту або післяплатою (при отриманні) у відділенні яке знаходиться в таких районах міста: Оболонь, Троєщина, Академмістечко, Лівобережна, метро Лук'янівка, Позняки, Либідська, Ленінградська площа, Петрівка, Вишневе, Бориспіль Буча , Дарниця , Контрактова площа, Борщагівка , Голосіївський, Лева товстого, Осокорки, Харківський, Печерськ, Святошин.