Вітаміни та мінералиZMB6 60 капсул
ZMB6 60 капсул

Scitec Nutrition ZMB6 60 капсул Уникальный комплекс ZMB6 от компании Scitec Nutrition – это инновационный продукт, который забо..

330грн. 500грн.

Vitamine D3 60 таблеток
Vitamine D3 60 таблеток

Поддержка нормального состояния костей, зубов и иммунной системы.  Известно, что под воздействием солнечных лучей в организме ч..

320грн. 430грн.

Vitamin C 1000 100 таблеток
Vitamin C 1000 100 таблеток

Biotech USA Nutrition Vitamin C 1000 100 таблеток  Витамин С – наверное самый известный и популярный представитель всего ряда п..

400грн. 650грн.

Sporter MultiSport Day Night 60 капсул
Sporter MultiSport Day Night 60 капсул

Multisport Day/Night від виробника харчових добавок Sporter – багатокомпонентний комплекс, до складу якого входять вітаміни, мінер..

399грн. 500грн.

Sporter Mega Sport 500 мл Orange
Sporter Mega Sport 500 мл Orange

Дієтична добавка до раціону — збалансований вітамінно-мінеральний комплекс із додаванням амінокислот, натуральних рослинних екстра..

650грн. 1 050грн.

Sporter Calcium Magnesium Zinc 120 таб
Sporter Calcium Magnesium Zinc 120 таб

Sporter  Calcium magnesium zinc – спеціальна добавка до раціону харчування – джерело кальцію, магнію та цинку, які сприяють зміцне..

250грн. 300грн.

Ostrovit Vit & Min FORTE (90 таб)
Ostrovit Vit & Min FORTE (90 таб)

Опис Ostrovit Vit & Min FORTE (90 таб) OstroVit Vit & Min Forte - комплексна добавка, що містить вітаміни та мінерали в кількості..

199грн. 340грн.

Opti-Men 150 таблеток
Opti-Men 150 таблеток

Opti-men от Optimum Nutrition – это питательная добавка для оптимизации питания, которая обеспечивает ваше тело более чем 75 актив..

1 850грн.

Omega-3 200 софт капсул
Omega-3 200 софт капсул

Очищено на молекулярном уровне Поддержка сердечно-сосудистой системы 180 эйкозапентаеновой/120 докозагексановой кислоты П..

599грн. 760грн.

Omega 3 Plus Softgel Caps 120 капсул
Omega 3 Plus Softgel Caps 120 капсул

Омега-3 – незамінні жирні кислоти, що сприяють активності мозку, підтримують роботу серця та очей. Продукт збагачений вітаміном D,..

750грн. 860грн.

Omega 3 90 капсул
Omega 3 90 капсул

Ostrovit Omega 3 90 капсул OstroVit Omega 3 - это пищевая добавка, которая является отличным источником высококачественных жирн..

220грн. 270грн.

Omega 3 90 капсул
Omega 3 90 капсул

Omega 3 – добавка в основе которой лежат жирные кислоты, получаемые из пород рыб, обитающих в холодных морях. Продукт предназначен..

450грн. 494грн.

NOW Omega-3 100 софт капсул
NOW Omega-3 100 софт капсул

Очищено на молекулярном уровне Поддержка сердечно-сосудистой системы 180 эйкозапентаеновой/120 докозагексановой кислоты П..

450грн.

Multivitamin for Women 60 таблеток
Multivitamin for Women 60 таблеток

BioTech MultiVitamin for women (60 таблеток) Пищевая добавка MultiVitaminforwomen– витамины для спорта, разработанные специальн..

460грн. 582грн.

Multivitamin for Men 60 таблеток
Multivitamin for Men 60 таблеток

Multivitamin For Men - это не просто мульти-витаминная и минеральная формула, это дополнение включает в себя 12 важных витаминов и..

460грн. 575грн.

Multivitamin Compressed Caps 60 капсул
Multivitamin Compressed Caps 60 капсул

Высокие тренировочные нагрузки требуют пристального внимания к витаминному балансу организма. Новый эффективный препарат Multivita..

550грн. 645грн.

Multimineral Compressed Caps 60 капсул
Multimineral Compressed Caps 60 капсул

Multivitamin Compressed Caps - это:   12 активных веществ в 1 капсуле; легко рассасывающиеся капсулы; эффективная усваиваемость ор..

550грн. 590грн.

Calcium Zinc Magnesium 100 таблеток
Calcium Zinc Magnesium 100 таблеток

СБАЛАНСИРОВАННАЯ ФОРМУЛА КАЛЬЦИЯ, ЦИНКА И МАГНИЯ. Всем атлетам без исключения важно поддерживать здоровье опорно-двигательного ..

380грн.

Bio Tech USA Вітамінний комплекс DAILY PACK 30 пакетів
Bio Tech USA Вітамінний комплекс DAILY PACK 30 пакетів

Витаминно-минеральный комплекс DailyPack – это экстремальная доза витаминов, микроэлементов и минералов, так необходимых для хорош..

1 130грн. 1 192грн.

Animal Pak 44 пакета
Animal Pak 44 пакета

Описание Universal Nutrition Animal Pak (44 пак.) Universal Nutrition Animal Pak – это комплекс микроэлементов, витаминов и мин..

1 850грн. 2 000грн.

Alpha Men Super Multi Vitamin 120 таблеток
Alpha Men Super Multi Vitamin 120 таблеток

Витамины и минералы незаменимы для оптимального состояния здоровья. Alpha Men - уникальное, адаптированное и идеально сбалансиров..

530грн. 700грн.

ZMA 120 капсул
ZMA 120 капсул

ZMA ― это уникальная, запатентованная, смесь магния, цинка и витамина В6, которая предназначена для увеличения мышечной массы и фи..

899грн. 1 020грн.

Pak 44 пакетика
Pak 44 пакетика

Bad Ass Pak – особливий комплекс інгредієнтів з науково обґрунтованою ефективністю: вітамінів і мінералів, цінних амінокислот, рос..

1 820грн.

Opti-Women 60 капсул
Opti-Women 60 капсул

Комплекс натуральных витаминов минералов для женщин. Opti-Women это комплекс натуральных витаминов, минералов, и других питател..

680грн. 640грн.

Показано з 1 по 24 із 176 (всього сторінок: 8)

 

Вітаміни та мінерали – необхідні кожній людині, а для тих, хто займається спортом, їх треба набагато більше. Їжа не забезпечує добову потребу, та й суворо стежити за раціоном, підраховуючи калорії та корисні речовини досить складно.

Вітаміни для спортсменів - це комплексні добавки на основі амінокислот, рослинних екстрактів, травних ензимів , антиоксидантів, мінералів та мікроелементів. Як відомо, вітаміни та мінерали беруть участь практично у всіх хімічних процесах, що протікають в організмі. Вони регулюють синтез білків, гормонів та ферментів, нормалізують обмін речовин, активізують клітинну регенерацію та забезпечують комплексну підтримку імунітету. Самі собою вітаміни «для м'язів» немає анаболічних властивостей. Однак їх брак може суттєво знизити ефективність силових та кардіо навантажень.

Для профілактики авітамінозу та підвищення ефективності тренувань дієтологи рекомендують приймати вітамінні комплекси для спортсменів усім жінкам, чоловікам та підліткам, які відвідують тренажерний зал. З одного боку, додатковий прийом вітамінно-мінеральних добавок компенсує підвищену витрату поживних сполук та нормалізує обмін речовин. З іншого — дозволить організму отримати максимум користі зі звичайної їжі.

Завдяки зусиллям фармацевтів з усього світу, існують вітаміни для спортсменів, схильних до високих фізичних навантажень. Вони дозволяють запобігти дефіциту речовин в організмі, домогтися зростання м'язової маси, підвищити ефективність тренувань.

Вітаміни для спортсменів

Оскільки спортсмени зазнають високих фізичних навантажень, їх організм потребує регулярного поповнення необхідними речовинами. З цією метою розроблено спеціальні вітамінні препарати.

Вітаміни та мінерали містяться в продуктах :

Зір, шкіра, кістки зуби та ясна. Морква, шпинат, печінка, олія. Вітамін B Обмін речовин, енергія робота м'язів. Печінка, продукти грубого помелу, картопля, бобові.

Вітамін B. Молочні продукти, яйця, м'ясо, риба, бобові. Ніацинамід Енергія, нервова система, зниження рівня цукру на крові. Вітамін B Нервова система, вироблення білків та червоних кров'яних тілець, робота м'язів. Свинина, печінка, птах, риба, кукурудза. Вітамін B Синтез червоних кров'яних тілець, нервова система, правильне зростання дітей.

Вітамін імунна система, кістки, розщеплення холестерину у печінці. Перець, цитрусові, листяні овочі. Регулювання кальцію та фосфору, кістки та зуби, імунна система. Риба, печінка, яєчний жовток, авокадо. вітамін ; Захист клітин і тканин від пошкоджень, затримка (уповільнення) старіння.

Вітамін H (біотин). Обмін речовин, ріст і структура волосся . Печень , яєчний жовток, соєві боби, морква. Згортання крові, запобігання появі синців.

Вітамінів та мінералів знають усі. Але зазвичай ми згадуємо про їхню необхідність навесні, коли з'являються перші ознаки гіповітамінозу – втома, дратівливість, апатія… Організм людини не може самостійно синтезувати всі вітаміни чи синтезує їх у недостатній кількості. Інші вітаміни ми отримуємо разом із їжею. Мінерали - це важливі харчові елементи, які повинні надходити в організм людини регулярно, тому що вони потрібні для багатьох функцій, насамперед для зростання та правильного розвитку органів, для кращого функціонування головного мозку та імунної системи.

Кістки, зуби, серце, кров. Регулювання рідинного балансу необхідного для шлункового травлення. Фізична діяльність, здатність підтримувати постійну температуру тіла. Потрухи, м'ясо, горіхи. Хліб, молоко, м'ясо, яйця, картопля Про турбуючи організм необхідними вітамінами та мінералами, ви не тільки підвищите життєвий тонус організму, але й зможете активно протистояти стресу. Кістки та хрящі, обмін речовин. М'ясо, риба, печінка, яйця, молочні продукти.

Спортивні вітаміни за своїми властивостями діляться на :

  • жиророзчинні - А, Е, D, К , які можуть накопичуватися в основному в печінці та жирових тканинах;

водорозчинні - група В , вітамін С, їх надлишок виводиться із сечею.

До цієї категорії належать коензими , які виступають каталізаторами хімічних реакцій в організмі. Наприклад, коензим Q10 (кофермент Q10, убихинон ) активно залучається до метаболічних окислювально -відновних реакцій і активує майже 95% енергії в організмі. Він має унікально важливі властивості і також входить до списку добавок для здоров'я та довголіття.

Багато хто з вас думає, що отримати вітамін можливо тільки з їжі, тобто пити хімію так звану вами не можна і вітаміни в таблетках це погано. Насправді це всього лише особисто ваші переконання в тому , що спорт вітаміни не підходять людям, які не займаються спортом. Саме навпаки , вони містять в собі якісні мінерали і багато корисних доповнень.

Насамперед щоб отримати необхідне дозування вітамінів вам потрібно з'їдати щодня по маленькому відерцю фруктів та овочів і те нефакт, що все засвоїться. Тому нам натуральні на допомогу прийшли вітаміни для спорту , які продаються в аптеці або в магазинах спортивного харчування.

Де придбати спортивні вітаміни в Україні

Інтернет-магазин спортивного харчування Protein.in.ua пропонує придбати вітаміни та мінерали світових виробників для різних видів спорту. Вигідні в магазині ціни , що знаходиться в Києві та місті Боярка, здійснює безкоштовну доставку по всій Україні при замовленні від 3 позицій.